Ladik-Samsun blogumuza hos geldiniz ** Welcome to our blog Ladik-Samsun ** Willkommen in unserem Blog Ladik-Samsun ** Welkom op onze blog Ladik-Samsun ** Bienvenue sur notre blog Ladik-Samsun ** Bienvenidos a nuestro blog Ladik-Samsun ** Bem-vindo ao nosso blog Ladik-Samsun ** Benvenuti sul nostro blog Ladik-Samsun ** selamat datang di blog kami Samsun-Ladik ** مرحبا بكم في بلوق Ladik - سامسون ** Добро пожаловать на наш блог Ладик-Самсун ** Velkommen til vores blog Ladik-Samsun ** Καλώς ήρθατε στο blog μας Ladik-Samsun ** ברוכים הבאים אל הבלוג שלנו Ladik-Samsun ** आपका स्वागत है हमारे ब्लॉग Ladik करने सैमसन **.

28 Şubat 2010 Pazar

Ladik Sağlık Meslek Lisesi destek bekliyor

Ladik Sağlık Meslek Lisesi destek bekliyor
28 Şubat 2010 Pazar

Ladik ilçemizde yer sıkıntısı nedeniyle kapanması gündemde olan Ladik Sağlık Meslek Lisesi'nin ilçede başka bir yerde inşa edilmesi için yardım kampanyası başlatıldı.

1991 yılında hemşirelik bölümüyle faaliyete geçen ve 1995 yılında tıbbi sekreterlik bölümüne dönüştürülen Ladik Sağlık Meslek Lisesi, yer sıkıntısı nedeniyle kapanma tehlikesiyle karşı karşıya. Bugüne kadar yüzlerce mezun veren ve çok sayıda öğrencinin umudu olan Ladik Sağlık Meslek Lisesi, bulunduğu ilçenin yanı sıra Kavak ve Asarcık ilçelerine de hizmet veriyor.

Ladik Kaymakamı Kadir Perçi, okulun kapanmaması için Ladik-Samsun Karayolu üzerinde 11 bin 500 metrekare'lik bir alan tahsis ederken, Ladikliler zemin etüdü, tapusu ve planı hazır olan alanda okul yapılması için yardım bekliyor.

Ladik Sağlık Meslek Lisesi'nin yeni tahsis edilen alanda yapılabilmesi için Ladik Kaymakamlığı tarafından yardım kampanyası başlatılırken, eğitim gönüllülerinin destek vermesi için TR 440001000276115466845001 IBAN Numarası ile Ziraat Bankası Ladik Şubesi'ne 11546684-5001 numaralı hesap açıldı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder