Ladik-Samsun blogumuza hos geldiniz ** Welcome to our blog Ladik-Samsun ** Willkommen in unserem Blog Ladik-Samsun ** Welkom op onze blog Ladik-Samsun ** Bienvenue sur notre blog Ladik-Samsun ** Bienvenidos a nuestro blog Ladik-Samsun ** Bem-vindo ao nosso blog Ladik-Samsun ** Benvenuti sul nostro blog Ladik-Samsun ** selamat datang di blog kami Samsun-Ladik ** مرحبا بكم في بلوق Ladik - سامسون ** Добро пожаловать на наш блог Ладик-Самсун ** Velkommen til vores blog Ladik-Samsun ** Καλώς ήρθατε στο blog μας Ladik-Samsun ** ברוכים הבאים אל הבלוג שלנו Ladik-Samsun ** आपका स्वागत है हमारे ब्लॉग Ladik करने सैमसन **.

9 Şubat 2010 Salı

LAYSİAD Başkan Yılmaz'la kahvaltıda buluştu

LAYSİAD Başkan Yılmaz'la kahvaltıda buluştu
09 ŞUBAT 2010 SALI

Ladikli Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği (LAYSİAD) Başkanı Mehmet Karamangil ve üyeleri tarafından Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve iş adamlarına yönelik kahvaltı programı düzenlendi.

Kahvaltıya Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır ve iş adamları katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "LAYSİAD bir kültür derneği olmaktan öteye iktisadi hedefleri olan bir dernek. Bu iktisadi hedefleri çok iyi biliyorum. Ladik'teki turizm, hizmet ve kaplıca potansiyelini ekonomiye kazandırmaya dönük yatırımlar hedefleyen bir dernek. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ben de sizlerin hep yanınızdayım, hep destekçinizim" dedi.

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz'ın konuşmasının ardından LAYSİAD Başkanı Mehmet Karamangil ise, "Derneğimizin bir yardımlaşma derneği olmadığını ifade edim. Bizim şuanda önce Samsun, daha sonra Ladik ilçesinde ne gibi yatırımları yan yana getirir, ne kadar iş alanları oluşturulur gibi düşünen arkadaşlarımız var" diye konuştu.

Kaynak: IHA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder