Ladik-Samsun blogumuza hos geldiniz ** Welcome to our blog Ladik-Samsun ** Willkommen in unserem Blog Ladik-Samsun ** Welkom op onze blog Ladik-Samsun ** Bienvenue sur notre blog Ladik-Samsun ** Bienvenidos a nuestro blog Ladik-Samsun ** Bem-vindo ao nosso blog Ladik-Samsun ** Benvenuti sul nostro blog Ladik-Samsun ** selamat datang di blog kami Samsun-Ladik ** مرحبا بكم في بلوق Ladik - سامسون ** Добро пожаловать на наш блог Ладик-Самсун ** Velkommen til vores blog Ladik-Samsun ** Καλώς ήρθατε στο blog μας Ladik-Samsun ** ברוכים הבאים אל הבלוג שלנו Ladik-Samsun ** आपका स्वागत है हमारे ब्लॉग Ladik करने सैमसन **.

5 Şubat 2010 Cuma

Şehit yakınlarına Akdağ morali

Şehit yakınlarına Akdağ morali
05 ŞUBAT 2010 CUMA

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EMŞAD) Samsun Şubesi tarafından şehit yakınları ve gaziler için günübirlik Akdağ gezisi düzenlendi.

Şehit aileleri ve gaziler için moral olması amacıyla günübirlik olarak bir gezi düzenlediklerini belirten EMŞAD Samsun Şube Başkanı Bilal Erim, "33 şehit yakını ve gazimizi moral depolamaları için Ladik Akdağ Kayak Tesisleri'ne götürdük. Burada şehit çocukları ve yakınları kartopu oynayıp, kızakla kaydılar. Gönüllerince eğlenip stres attılar" dedi.

Ladik İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Hasan Aydın'ın şehit yakınları ve gazilere yakın ilgi gösterdiğini ifade eden Bilal Erim, "Bu tip etkinlikleri bundan sonra sık sık düzenlemeyi planlıyoruz. Şehitlerimizin bizlere emanet ettikleri yakınlarının moral bulmaları için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Photobucket

1 yorum:

  1. şehit ailelirine hizmeti geçenlere teşekkürler, habelerinizle destek verdiğiniz için saygılar sunarız

    YanıtlaSil