Ladik-Samsun blogumuza hos geldiniz ** Welcome to our blog Ladik-Samsun ** Willkommen in unserem Blog Ladik-Samsun ** Welkom op onze blog Ladik-Samsun ** Bienvenue sur notre blog Ladik-Samsun ** Bienvenidos a nuestro blog Ladik-Samsun ** Bem-vindo ao nosso blog Ladik-Samsun ** Benvenuti sul nostro blog Ladik-Samsun ** selamat datang di blog kami Samsun-Ladik ** مرحبا بكم في بلوق Ladik - سامسون ** Добро пожаловать на наш блог Ладик-Самсун ** Velkommen til vores blog Ladik-Samsun ** Καλώς ήρθατε στο blog μας Ladik-Samsun ** ברוכים הבאים אל הבלוג שלנו Ladik-Samsun ** आपका स्वागत है हमारे ब्लॉग Ladik करने सैमसन **.

7 Şubat 2012 Salı

Ladik Akdağ'da kış bitmiyor

Ladik Akdağ'da kış bitmiyor
07 Şubat 2012 Salı

Samsun merkezde karın kalkmasının üstünden günler geçmesine rağmen Ladik Akdağ'da kar kalınlığı 15-20 santimetre. Fırsattan istifade eden yüzlerce Samsunlu karın son zamanlarını değerlendirmek için haftasonunda yine Ladik Akdağ'a koştu.

Aile ve arkadaşlarıyla gelen olduğu gibi tur şirketleriyle birlikte Akdağ'ın yolunu tutanlar da var. Çocuklar karın tadını çıkartırken büyüklerde onları korumaya ve eğlenmeye çalıştı.

Yetkililer Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın sağladığı yeni kar aracı sayesinde karı sıkıştırdıklarını ve bu nedenle karın bu kadar uzun süre yüzeyde kaldığını söyledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder