Ladik-Samsun blogumuza hos geldiniz ** Welcome to our blog Ladik-Samsun ** Willkommen in unserem Blog Ladik-Samsun ** Welkom op onze blog Ladik-Samsun ** Bienvenue sur notre blog Ladik-Samsun ** Bienvenidos a nuestro blog Ladik-Samsun ** Bem-vindo ao nosso blog Ladik-Samsun ** Benvenuti sul nostro blog Ladik-Samsun ** selamat datang di blog kami Samsun-Ladik ** مرحبا بكم في بلوق Ladik - سامسون ** Добро пожаловать на наш блог Ладик-Самсун ** Velkommen til vores blog Ladik-Samsun ** Καλώς ήρθατε στο blog μας Ladik-Samsun ** ברוכים הבאים אל הבלוג שלנו Ladik-Samsun ** आपका स्वागत है हमारे ब्लॉग Ladik करने सैमसन **.

10 Ocak 2012 Salı

Osman Genç`in Ladik ziyareti

Osman Genç`in Ladik ziyareti
10 Ocak 2012 Salı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, kongrede güven tazeleyen AK Parti Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan`ı ziyaret etti.

Kongrelerini tamamlayan ilçe gezilerini sürdüren Osman Genç, son olarak Ladik`te partililerle bir araya geldi. Yeniden başkan seçilen Fikret Baştan ve ekibini kutlayan Osman Genç, "Siyaset hizmet için bir araçtır. Siyasette teşkilat ve halkı ayrı düşünemezsiniz. Halkla seçilmişler bütünleşirse doğru işler yapılır. 2002`den itibaren doğru hizmetler yapılıyor. Canik Belediyesi olarak ilçemizin her kesimine hizmet götürüyoruz. Canik ve Samsun için yapacağımız daha çok şey var" dedi.

Fikret Baştan da Osman Genç`i överek, "Sayın başkan, AK Parti`nin Samsun`daki sahiplerinden. Canik`te yaptığınız büyük hizmetlerle AK Parti`nin Samsun`daki yüz akısınız. Ladik de Canik`in bir parçası. Sizleri temsil etmeye çalışıyoruz. Canik sizin sayenizde çok hızlı gelişti" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder