Ladik-Samsun blogumuza hos geldiniz ** Welcome to our blog Ladik-Samsun ** Willkommen in unserem Blog Ladik-Samsun ** Welkom op onze blog Ladik-Samsun ** Bienvenue sur notre blog Ladik-Samsun ** Bienvenidos a nuestro blog Ladik-Samsun ** Bem-vindo ao nosso blog Ladik-Samsun ** Benvenuti sul nostro blog Ladik-Samsun ** selamat datang di blog kami Samsun-Ladik ** مرحبا بكم في بلوق Ladik - سامسون ** Добро пожаловать на наш блог Ладик-Самсун ** Velkommen til vores blog Ladik-Samsun ** Καλώς ήρθατε στο blog μας Ladik-Samsun ** ברוכים הבאים אל הבלוג שלנו Ladik-Samsun ** आपका स्वागत है हमारे ब्लॉग Ladik करने सैमसन **.

31 Aralık 2010 Cuma

Ladik Akdağ Kayak Merkezi Kar Moteli

Ladik Akdağ Kayak Merkezi Kar Moteli
31 Aralik 2010 Cuma

Ladik Akdağ Kayak Merkezi'nde 3700 m² alan üzerine kurulu Kar Moteli cok güzel bir manzaraya sahiptir. Merkezde Motel, Restaurant & Cafe Bistro ve Kayak kiralama hizmetleri bulunmaktadır.

Kış turizminin yanı sıra yaz turizmine de hizmet vermek üzere tasarlanan motelde nezih ve seçkin müşteri portföyü, profesyonel yönetim kadrosu ve hizmet sektöründe eğitimli seçkin personeli ile siz sayın misafirlerini beklemektedir.Fotograflari daha yakindan ve daha büyük olarak görmek isterseniz tiklayin

Müsterilerin rahatligi ve konforu icin tasarlanmis olan odalar tüm ihtiyaclarinizi karsilayacak özelliklere sahiptir.


Tüm odalarda :

- 24 SAAT SICAK SU
- UYDU YAYINLI LCD TV
- MİNİ BAR BUZDOLABI
- TELEFON
- ADSL SINIRSIZ ERİSİM
- MERKEZİ SİSTEM KALORİFER BULUNMAKTADIR


2011 - KIŞ DÖNEMİ ODA FİYATLARI:

HAFTA İÇİ KİŞİ BAŞI 100 TL
HAFTA SONU KİŞİ BAŞI 150 TL

(NOT: SABAH KAHVALTISI ÜCRETE DAHİLDİR.)

2 yorum:

  1. yahuuu bu motel ın numarası nerde allah askına

    YanıtlaSil
  2. ladik kayak tesislerine ait bir telefon numarası olmamazmı ?

    YanıtlaSil