Ladik-Samsun blogumuza hos geldiniz ** Welcome to our blog Ladik-Samsun ** Willkommen in unserem Blog Ladik-Samsun ** Welkom op onze blog Ladik-Samsun ** Bienvenue sur notre blog Ladik-Samsun ** Bienvenidos a nuestro blog Ladik-Samsun ** Bem-vindo ao nosso blog Ladik-Samsun ** Benvenuti sul nostro blog Ladik-Samsun ** selamat datang di blog kami Samsun-Ladik ** مرحبا بكم في بلوق Ladik - سامسون ** Добро пожаловать на наш блог Ладик-Самсун ** Velkommen til vores blog Ladik-Samsun ** Καλώς ήρθατε στο blog μας Ladik-Samsun ** ברוכים הבאים אל הבלוג שלנו Ladik-Samsun ** आपका स्वागत है हमारे ब्लॉग Ladik करने सैमसन **.

14 Ağustos 2011 Pazar

Ladik'e kadın doğum uzmanı atandı

Ladik'e kadın doğum uzmanı atandı
14 Ağustos 2011 Pazar

Ladik Devlet Hastanesi'ne kadın doğum uzmanı atandı.

Ladik Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turan Bilgin, Sağlık Bakanlığı'nca yapılan son atamalarla hastanedeki uzman hekim sayısının 4'e yükseldiğini söyledi

Bilgin, ilçede uzman hekim eksikliğinin giderilmesi için çalışıldığını belirterek, "Bir dahiliye uzmanı ve bir aile hekimi bulunan hastanemizde çocuk hastalıkları uzmanı ile bir kadın doğum uzmanı hekim atandı" dedi. Bilgin, yeni atamalardan sonra vatandaşların, tedavileri için il merkezine gitme derdinden kurtulacağını, hastane olarak eksik ve ihtiyaçların giderilmesi için çalışacaklarını kaydetti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder